big bud strain

Je docela možné, že historie začala pěstováním konopných semen. A v celé historii o tom jistě existovala řada různých teorií. Někteří lidé však postupem času věřili, že samčí a samičí semena konopí se mohou výrazně lišit na základě jejich fyzického vzhledu, hmotnosti, velikosti, struktury atd. Snad nejvíce převládající teorií za touto neprokázanou teorií bylo, že každá semena konopí měla odlišnou velikost a tvar k výrobě jiné odrůdy hrnce.

Někteří lidé se této teorie stále drží. Tvrdí, že pokud budou dvě rostliny podobné přibližné velikosti pěstovány společně a jedna z nich bude „zalévána“ (žádná vlhkost z půdy) a druhá „navlhčena“, bude mít výsledná rostlina stejný tvar, velikost a hmotnost jako plevel. Jelikož jsou semena marihuany ve srovnání s rostlinami marihuany pěstovanými v půdě velmi malá, vyplývá z toho, že semeno marihuany musí přijít do styku s velmi malým množstvím půdy, aby mohlo růst. Proto neexistuje žádná taková věc jako feminizovaná semínka marihuany. Pokud se pokusíte takový nárok uplatnit, jste buď odborníkem na dané téma, nebo děláte prohlášení, které není pravdivé.

Z tohoto zevšeobecňování existují určité výjimky. Například některé hybridní kmeny konopí skutečně vykazují charakteristiky feminizace. Tyto specifické vlastnosti se s největší pravděpodobností objevily v důsledku manipulace s geny a jejich výsledkem jsou rostliny, které se mohou stát samičkami. To znamená, že pokud si koupíte pyl z nehybridní odrůdy marihuany a poté ji pěstujete v interiérech, může se nakonec feminizovat jakýmkoli způsobem.

Pravdou tedy je, že feminizovaná semínka neexistují. Některé hybridní kmeny však vykazují charakteristiky feminizace. Patří mezi ně pěstování květin, které jsou téměř identické s květinami běžné rostliny marihuany, rostlin s malými květy a rostlin, které mají červené, masité lístky. Tyto vlastnosti jsou nejčastěji způsobeny křížením konvenčních odrůd marihuany s nehybridem. Je také možné získat feminizované rostliny prostřednictvím příznivých situací chovu, ale tyto situace jsou velmi vzácné a nepravděpodobné.

Odpověď na výše uvedenou otázku: Ne, feminizovaná semínka konopí neexistují. Některé hybridní rostliny to ale velmi dobře zvládnou, protože byly zkříženy s běžnými semeny marihuany, aby mohly růst za podobných podmínek. Pokud jste si koupili semena určité odrůdy, která může mít určitý potenciál pro feminizaci, měli byste být opatrní, od kterého maloobchodníka je kupujete. Vzhledem k tomu, že mnoho semen je kříženo, lze jejich vlastnosti snadno změnit bez řádného zvážení rostliny. Některé rostliny, které vykazují tyto potenciální vlastnosti, mohou mít neočekávané a škodlivé účinky.

Nejlepší způsob, jak zajistit, aby vaše rostliny neměly nežádoucí vlastnosti, je koupit pouze čistou genetiku. Tím je zajištěno, že každá kapka pylu je čistá a neobsahuje žádné nežádoucí vlastnosti, které by mohly poškodit vaši zahradu. Při nákupu semen konopí pro produkci je důležité provést průzkum, abyste věděli, kde koupit a jak koupit pouze prémiovou genetiku. konopi semena Nákup online může být snadný způsob, jak získat potřebné kmeny, aniž byste utratili spoustu peněz.