big bud xxl grower

Pokud jde o pěstování konopí, je zásadní si uvědomit, jaký je možný výnos konopí v závislosti na kvalitě vaší půdy. Mnoho lidí má mylnou představu, že nekvalitní půda jim zabrání v tom, aby mohli pěstovat značné množství konopí. I když to není tak úplně pravda, při pěstování banku to do jistých věcí opravdu hraje. Vezměme si například výnos z marihuany. Pokud máte nekvalitní půdu, bude zapotřebí více vody, aby vaše rostliny mohly růst a produkovat velkou úrodu.

Pokud ale přidáte půdu s vysokým obsahem živin, jako je dusík, fosfor, hořčík a draslík, bude vaše rostliny snáze vzkvétat. Existuje mnoho dalších faktorů, pokud jde o pěstování hrnců, které musíte vzít v úvahu. Nejlepší plodina, kterou získáte, bude také záviset na druhu marihuany, kterou pěstujete.

Měli byste také pamatovat na další rostliny, které hraničí s vaším pozemkem. big bud xxl Pokud používáte skleník, pak rostliny, které sousedí s vaším skleníkem, ovlivní také výtěžek marihuany, který získáte. Některé rostliny mohou zastínit jiné rostliny, zatímco jiné mohou ve skutečnosti snížit světlo procházející jinými rostlinami. Nezapomeňte tedy zvážit další faktory, které ovlivní vaši trávu.

Některá tráva může být docela tvrdohlavá, pokud ji nekontrolujete. Například vysoká kostřava je mnohem obtížnější kontrolovat než kratší druh plevelů. Ujistěte se tedy, že při potírání plevelů ve vaší oblasti děláte maximum. Některé techniky, které můžete použít, zahrnují; vytvoření mřížoví tak, aby plevel měl menší šanci dorůst do plné výšky, vykopání příkopu kolem vašeho pozemku, pokládání oplocení nebo dokonce pravidelné používání zavlažovacího systému, který vaší plevelům pomůže.

Hlavním klíčem k dosažení vysokého výnosu marihuany je nalezení správného druhu plevele. Například vysoká kostřava bude růst mnohem rychleji a bude snazší ji sklízet ve srovnání s krátkými ploty. Pokud ale zjistíte, že vaši oblast ovládají krátké kostřavy, možná budete chtít zvážit změnu svých rostlin marihuany na něco vyššího, jako je špenátový plevel, který se bude snáze pěstovat a růst.

Nakonec musíte pamatovat na to, že také potřebujete vodu, abyste zajistili zdravou úrodu. Rozhodující součástí vysoké výtěžnosti marihuany je správné množství vody. Během každého vegetačního období by měl váš pozemek dostávat dostatečné množství vody. To by mohlo znamenat, že své rostliny zaléváte dvakrát denně v létě a jednou denně v zimě. Je také důležité zvolit vodní systém, který rychle schne; tím se sníží pravděpodobnost vzniku plísní a hniloby.