seminka marihuany brno

Pokud si myslíte, že federální zákon o konopí, který byl přijat v Coloradu, je směšný nebo nespravedlivý, určitě nejste sami. Mnoho občanů této země je touto novou legislativou rozrušeno a mají pocit, že je v rozporu s právy států dělat to, co je nezbytné k ochraně jejich občanů. Voliči v Coloradu nedávno schválili opatření k úplné legalizaci marihuany pro léčebné účely. I když se mnoho lidí domnívá, že je to dobrá věc, stále je mnoho těch, kteří s touto akcí nesouhlasí a mají pocit, že je v rozporu s právy na svobodu jednotlivce a čtvrtým pozměňovacím návrhem.

Někteří mají pocit, že jde o kluzký svah k úplnému držení marihuany a zneužívání drog. Nepřekvapí, že je v celé zemi legalizován pro rekreační použití. To je kluzký sklon k úplnému otroctví. Pokud se stane státem v této zemi široce přijímaným, zločinci nebudou za užívání marihuany uvězněni. Místo toho budou moci svobodně přicházet a odcházet ze svého domu a dostat se vysoko na marihuanu.

Pokud jde o děti, nakonec marihuanu užívají ještě více, protože je přístupnější. Většina dospívajících si právě teď uvědomuje, že marihuana je pro ně špatná, a snaží se vyhnout problémům s jejich užíváním. Doufejme, že čím více dětí objeví nebezpečí plevelů, tím méně lidí bude růst a konzumovat je.

Na některých místech uvidíte lidi pěstovat rostliny konopí venku bez jakékoli ochrany. Někteří lidé věří, že je naprosto šílené, že tito pěstitelé rostou a zároveň se vystavují živlům. Jiní věří, že je to naprosto přijatelné, protože v některých částech Ameriky se venku pěstují malá pole konopí. Jiní stále říkají, že tento druh zahradnictví do interiéru nepatří. Někteří mají pocit, že federální zákon o konopí je napsán tak, aby umožňoval těm, kteří pěstují marihuanu, svobodně se dostat vysoko na svůj vlastní majetek, aniž by si toho někdo musel všimnout.

Je správné použít tento zákon k tomu, abychom se vyhnuli trestné činnosti? To je otázka, kterou si mnozí kladli, ale většina si jen myslí, že zákon je všude stejný. Lidé pěstují rostliny venku, tak proč by neměli pěstovat marihuanu také ve svých domovech? Faktem je, že marihuanu nemůžete pěstovat doma, aniž byste se dostali do rozporu s drogovými zákony. Pokud ji pěstujete na svém vlastním pozemku, můžete tvrdit, že ji pěstujete pro osobní potřebu, nikoli pro obchodování.

Bohužel možná zjistíte, že federální zákon o konopí se velmi liší stát od státu, pokud jde o zákony o marihuaně. auto lemon haze Před zahájením podnikání by bylo dobré udělat si průzkum místních zákonů. Možná zjistíte, že potřebujete zvláštní povolení od státu, který má mírnější zákony o marihuaně.